KONST / Litografier / Färglitografi 13898100
nr 1389 8100
Mac Hamilton
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 156/450, Stilleben. Motivet: 44x63, yttermått inklusive ram: 75x92cm
Mac Hamilton, svensk bildkonstnär född 1952 i Uppsala.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:57:31
30/3 18:24:40
100 kr
5/4 18:39:28